Рассылка

 

Объявления
Последние статьи

· 1: Спиртное в тетрапаках: преимущества
Просмотров: [57]
Комментариев: [0]
· 2: Доставка цветов: плюсы и минусы
Просмотров: [342]
Комментариев: [0]
· 3: Как выбрать лучшее пиво?
Просмотров: [307]
Комментариев: [0]
· 4: Преимущества и недостатки керамической плитки Tubadzin
Просмотров: [359]
Комментариев: [0]
· 5: История пива и пивоварения
Просмотров: [704]
Комментариев: [0]
· 6: Как вода влияет на вкус пива
Просмотров: [638]
Комментариев: [0]
· 7: Сан-Диего - столица пива в США
Просмотров: [641]
Комментариев: [0]
· 8: Почему хлеб из частной пекарни вкуснее заводского?
Просмотров: [925]
Комментариев: [0]
· 9: Как извлечь максимум из экскурсии на пивоварню
Просмотров: [687]
Комментариев: [0]
· 10: Почему барбершопы так популярны?
Просмотров: [994]
Комментариев: [0]

Реклама

Нет данных

Володимир Михайлович Печер з особистих мотивів прийняв рішення залишити посаду президента Львівської пивоварні

Група підприємств ВВН Україна повідомляє про зміни в топ-менеджменті компанії та про рішення В. М. Печера, Президента ВАТ «Львівська пивоварня», залишити свою посаду.

Володимир Михайлович присвятив діяльності на «Львівській пивоварні» 19 років. Впродовж цього часу активної діяльності він пройшов великий шлях і став своєрідним символом для підприємства. У свідомості працівників «Львівської пивоварні» і львівської громадськості його ім’я асоціюється із збереженням традицій, потужним підприємством та якісним пивом «Львівське».

Володимир Михайлович стояв біля витоків співпраці «Львівської пивоварні» та холдингу ВВН, і його життя тісно переплелося з життям та розвитком компанії. Почавши діяльність на підприємстві у 1989 році, він пройшов цікавий і відповідальний трудовий шлях від начальника групи технагляду до Президента компанії.

Володимир Михайлович Печер, Президент ВАТ «Львівська пивоварня»: «За роки своєї діяльності на пивоварні я пройшов великий шлях. Доводилося вирішувати важкі бізнес-задачі і приймати виважені рішення, досягати високих результатів за різних умов праці. Кожна посада, яку обіймав, сприймалася мною як певне випробування та відповідальність: за підприємство, колектив, за збереження вікових традицій та передачу їх майбутньому поколінню. На сьогодні «Львівська пивоварня» – сучасне підприємство із новітніми технологіями виробництва. З 1999 року вартість основних фондів виросла в 10 разів, виробництво на підприємстві зросло в 9,5 разів, середня заробітна плата – в 10 разів збільшилася, оплата податків державі – в 50 разів. Продуктивність праці збільшилася в 45 разів. На даному етапі я усвідомив необхідність відійти від операційної діяльності на підприємстві, адже досягнуто багато результатів, й пивоварня має велике майбутнє».

Петро Чернишов, генеральний директор підприємств ВВН в Україні: «Володимир Михайлович – талановитий і відповідальний керівник, принциповий та наполегливий. Велику кількість проектів було реалізовано на «Львівській пивоварні» під його керівництвом. Кожна справа, за яку він брався, сповнена винятковим оптимізмом і вірою в успішну реалізацію. Перевертаючи сторінки історії пивоварні, важко уявити собі її розвиток без активної участі Володимира Михайловича. Завдяки його порядності, активності та високим здібностям організатора почалося плідне і послідовне співробітництво з іноземним інвестором. І сьогодні ми є свідками блискавичного результату. «Львівська пивоварня», хоч і найстарше підприємство України, але оснащене новітнім обладнанням, постійно вдосконалюється, збільшує потужності та дарує споживачам стабільно якісне пиво».

У зв'язку з тим, що В. М. Печер прийняв рішення залишити компанію, всі належні президенту пивоварні повноваження буде виконувати директор заводу ВАТ «Львівська пивоварня» - Руднєв Олександр Юрійович.

Новость от: dv  на 2008-03-16 20:06:22


Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Код Проверки:

Введите Код:

Запомнить

Использование материалов Pivo.in.ua
разрешается при условии ссылки
(для интернет-изданий гиперссылки) на Pivo.in.ua
Строительные материалы
©Pivo.in.ua 2006-2008